Almus

O firmie

Nasz punkt sprzedaży w Mińsku Mazowieckim przy ul. Warszawskiej 91 istnieje nieprzerwanie od 1991 roku. W działalności firmy stawiamy głównie na jakość i rzetelność usług co potwierdza duże grono naszych stałych klientów, z których większość jest z nami niemal od samego początku istnienia firmy. Jesteśmy firmą stabilną posiadającą solidne fundamenty i duży bagaż doświadczenia. Nasi pracownicy to w dużej części ludzie związani z firmą od wielu lat. Wiemy, że branża IT stale się zmienia dlatego cały czas rozwijamy się i poszerzamy naszą ofertę handlową o nowe usługi i produkty. W kontaktach z naszymi klientami chcemy być nie tylko sprzedawcą, ale głównie partnerem, który dzięki doświadczeniu, znajomości branży i umiejętności analizy Państwa potrzeb potrafi doradzić i wybrać odpowiednie rozwiązania informatyczne. W myśl tej zasady każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie z odpowiednim zaangażowaniem i uwagą. Wiemy bowiem, że każdy Państwa sukces osiągnięty przy naszym współudziale jest również sukcesem naszej firmy. Stanowi to zatem motto działalności naszej firmy.

Misja firmy

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm. Należymy do czołowych firm na naszym rynku lokalnym i chcemy tę pozycję utrzymywać. W tym celu wdrożyliśmy system zarządzania jakością PN EN ISO 9001:2001

Oferta

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób chcących prowadzić swoją działalność gospodarczą nowocześnie, zgodnie z obecnie panującymi tendencjami.

Jesteśmy dealerem większości znanych na polskim rynku producentów urządzeń fiskalnych w tym między innymi Novitus’a (dawniej Optiums-IC), Posnet’u, Elzab’a i innych, dzięki czemu w naszej ofercie posiadamy szeroką gamę takich urządzeń jak: kasy i drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory, sprawadzarki cen, terminale kart płatniczych itp. Różnorodność wyżej wymienionych produktów pozwala nam dowolnie, w zależności od potrzeb skomponować system, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W integracji urządzeń fiskalnych w systemy opieramy się na sprawdzonym oprogramowaniu firm: WaPro, Insert, Rc-Soft oraz Softech, które daje nam możliwość przygotować do pracy nie tylko małe placówki handlowo-usługowe, ale również markety, sieci sklepów oraz hurtownie, które często wymagają użycia nowinek technologicznych w postaci sprzedaży mobilnej, czy internetowej.
Prowadzimy szeroką działalność usługową. Przeprowadzamy naprawy sprzętu komputerowego i fiskalnego, konfigurujemy i projektujemy sieci komputerowe, szkolimy z zakresu oprogramowania i obsługi urządzeń, służymy doradztwem i pomocą, w razie potrzeby dojeżdżamy na miejsce. Dysponujemy dużym zapleczem części serwisowych co pozwala na szybkie usuwanie usterek. Nasze usługi wykonujemy sprawnie i solidnie.

Firmom posiadającym rozbudowaną infrastrukturę informatyczną umożliwiamy nawiązanie stałej umowy serwisowej na indywidualnych warunkach ustalanych w zależności od potrzeb.
Dla klientów indywidualnych proponujemy sprzęt komputerowy w najniższej cenie z możliwością zakupu na raty w dogodnych systemach. Gwarantujemy duży, od ręki, wybór podzespołów, komputerów, notebooków, drukarek, monitorów, aparatów cyfrowych i akcesoriów.

Dysponujemy największym w naszym regionie wyborem materiałów eksploatacyjnych do drukarek i urządzeń biurowych. Zajmujemy się także skupem zużytych głowic i cartridge’y do drukarek atramentowych i laserowych. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w dziale Ecotonery.

W celu bliższego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na strony naszych partnerów lub prosimy dzwonić do naszych punktów handlowych.

Partnerzy handlowi

Poniżej podajemy Państwu listę naszych partnerów wraz z adresami stron internetowych na których można dowiedzieć się więcej o produktach wchodzących w skład naszej oferty.

Urządzenia i systemy fiskalne:

http://www.novitus.pl
http://www.posnet.pl
http://www.elzab.pl
http://www.innova.pl
http://www.torell.pl
http://www.telestar.pl

Oprogramowanie:

http://www.wapro.pl
http://www.insert.pl
http://www.pos.pl